2ap.pl

Hosting 2ap.pl

Ten opis firmy jest archiwalny

Marka 2ap.pl z dniem 24.02.2015 została połączona ze sztandarowym serwisem firmy ADMIN.NET.PL – MyDevil.net. Użytkownicy hostingu 2ap.pl otrzymali nowe parametry usługi: „Użytkownicy kont Mini otrzymają konta MDmini odpowiadające parametrami kont MD1”, „Użytkownicy kont Standard otrzymają konta MDstandard odpowiadające parametrami kont MD2”, „Użytkownicy kont Maxi otrzymają konta MDmaxi odpowiadające parametrami kont MD3”.

2ap.pl
usługi hostingowe kody rabatowe
Hosting WWW brak kodów rabatowych

Informacje o firmie

2ap.pl jest dziełem tej samej firmy, co MyDevil.net – ADMIN.NET.PL. Głównym atutem tego hostingu jest nielimitowany transfer. Drugim atutem jest na pewno cena, która jest bardzo niska. Na serwerze jest wszystko, czego każdy użytkownik by potrzebował, a większość rzeczy jest nielimitowana, m.in. transfer, ilość podpiętych domen, ilość subdomen, bazy danych MySQL, konta ftp, konta e-mail. Serwery zlokalizowane są w polskiej serwerowni – ATMAN. Użytkownicy mają do wyboru 3 wersje PHP – 5.3, 5.4 oraz 5.5. Dodatkowo, można skorzystać z darmowych domen takich jak: 2ap.pl, kao.pl, mky.pl oraz jud.pl. Dodatkowym atutem jest płatność SMS, którą można uzyskać po kontakcie z administracją. Pomoc techniczna poza standardowymi kanałami dostępna jest poprzez LiveChat (IRC).

Pomoc techniczna

2ap.pl oferuje pomoc techniczną poprzez:

  • Tickety (e-mail)
  • LiveChat (IRC)

Program partnerski

2ap posiada własny program partnerski. Polecając usługę otrzymujesz 20% z faktury użytkownika, a użytkownik – 20% zniżki. Kod rabatowy, który otrzymujesz działa zarówno na serwerach w MyDevil.net i 2ap.pl, więc szansa na zyskanie poleconego jest 2x większa. Od każdej następnej faktury opłaconej przez poleconego użytkownika otrzymujesz kolejne 10% z tego, co zapłacił, do wirtualnego portfela. Pieniądze z wirtualnego portfela możesz wykorzystać na opłacenie dowolnej usługi w MyDevil.net bądź 2ap.pl.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.