BackupFTP.pl

Hosting Backupftp.pl

Ten opis firmy jest archiwalny

BackupFTP z dniem 12 października 2014 został połączony z marką Mintshost.pl. Obsługa pozostaje ta sama – firma Biznes-Host Sp. z.o.o. Pakiety BackupVPS są dostępne do zakupu bezpośrednio z Mintshost.pl.

BackupFTP.pl
usługi hostingowe kody rabatowe
Backup FTP
Backup VPS
Hosting WWW
brak kodów rabatowych

Informacje o firmie

BackupFTP.pl jest dziełem firmy Biznes-Host.pl sp. z.o.o. Kierunek ich działalności odbiega od standardowego hostingu, ponieważ serwery te są przystosowywane pod backup, czyli kopię zapasową. Pierwotnie oferowane były tylko pakietu pod backup, lecz po pewnym czasie do marki dołączony został hosting Sanfre.eu, który był chwalony przez użytkowników ze względu na stabilność działania. Na pytania support odpowiada w szybkim czasie, jak zresztą przystało na każde dzieło firmy Biznes-Host.

Pomoc techniczna

Backupftp.pl oferuje pomoc techniczną poprzez e-mail (tickety) oraz telefon.
Pomoc techniczna działa 365 dni w roku 24 godziny na dobę. Pracownicy pomagają w konfiguracji serwera i w rozwiązywaniu problemów na stronach.

Program partnerski

Każdy użytkownik serwisu BackupFTP.pl otrzymuje możliwość polecania ich usług hostingowych. Za każdą poleconą usługę użytkownik polecający otrzymuje 25% z faktury opłaconej przez użytkownika kupującego. Do dyspozycji mamy wiele rzucających się w oczy grafik, które pomogą w zwabianiu nowych klientów.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.