IONIC.pl

Hosting IONIC.pl

IONIC.pl
usługi hostingowe kody rabatowe
Domeny
Hosting WWW
Serwery Dedykowane
Serwery VPS Linux
Serwery VPS Linux KVM
kod-rabatowy.info – 25% rabatu na serwery VPS w IONIC.pl
25_vps – 25% rabatu na serwery VPS w IONIC.pl
10_www – 25% rabatu na serwery www w IONIC.pl
WITAMY – 10% rabatu na każdą usługę
OFFLIMIT – usunięcie limitów z konta WWW

Informacje o firmie

IONIC to marka hostingowa istniejąca na polskim rynku od 2011 roku, lecz wcześniej działała pod nazwą „Najdmen Paweł Najdek” przez 3 lata. Firma oferuje usługi takie jak: serwery VPS, serwery dedykowane, serwery WWW, kolokacja, hosting danych osobowych oraz administracja serwerami. Wszystkie serwery utrzymywane są we własnym datacenter: IONIC DATA CENTER. Oprócz wysokiej jakości świadczonych usług, IONIC posiada również opcję zapłaty przez PayPal oraz PayU co jest wielkim udogodnieniem dla niektórych osób. IONIC do każdego konta WWW dodaje panel DirectAdmin z własnymi modułami, które pomagają w zarządzaniu serwerem hostingowym.

Pomoc techniczna

iONiC.pl oferuje pomoc techniczną poprzez:

  • Telefon
  • Tickety (e-mail)
  • LiveChat

Pomoc techniczna realizowana jest w godzinach 8:00 – 19:00.

Program partnerski

Program partnerski w IONIC.pl jest jednym z najciekawszych wśród wielu polskich firm hostingowych. W panelu zarządzania programem partnerskim możemy tworzyć własne kody rabatowe – na 10% zniżki na serwery WWW, lub na 25% zniżki na serwery VPS. Mamy tam także podstawowe statystyki: ilość wejść, ilość zapisanych osób, oczekujące zlecenia oraz oczywiście całkowity zarobek. Niestety nie otrzymujemy żadnych banerów do zamieszczania na stronę – musimy radzić sobie sami. Mamy za to możliwość wybrania przekierowania do odpowiedniej strony, np. jeśli polecamy Serwer SEO, to link polecający przekieruje użytkowników właśnie do Serwerów SEO.

NASZA RECENZJA HOSTINGU IONIC.PL
  • Możliwości
  • Niezawodność
  • Pomoc techniczna
  • Jakość/Cena
4.3

IONIC hostingiem typowym, czy nie?

IONIC.PL nie jest mocno znaną firmą na polskim rynku – działa od dłuższego czasu w spokojnym tempie, ale nie oznacza to, że wymiera. Wręcz przeciwnie, nastawili się zwyczajnie na inny rodzaj klientów. Ciekawym udogodnieniem dla klientów są usługi oferowane na terenie niemiec – Hosting DE. W prawdzie nie ma sensu używać ich do zwykłych stron internetowych, ale prawo niemieckie jest w niektórych aspektach lepsze. Przykładowo, strony hazardowe w Polsce powstawać i pracować nie mogą, natomiast tam – owszem. IONIC będzie dobrym rozwiązaniem dla niewymagających osób, które chcą postawić zwykły serwis internetowy, bloga, czy też skrzynkę e-mail. Dzięki utrzymywaniu serwerów we własnym DataCenter serwery na pewno będą bardziej stabilne. Ceny nie są zawyżone, ale są na pewno lekko droższe niż u konkurencji. Można je obniżyć kodami rabatowymi – 25% rabatu na serwery WWW oraz 10% rabatu na serwery VPS.

Sending
User Review
5 (2 votes)

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Delilah pisze:

    od niedawna korzystam i złego słowa nie powiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.