Domenomania.pl

Domenomania.pl - Logo

Domenomania.pl
usługi hostingowe kody rabatowe
Domeny
Hosting E-commerce
Hosting WordPress
Hosting WWW
Serwery VPS
Usługi administracyjne
Usługi programistyczne
RABATOWY – 12% zniżki na domeny i hosting (bez serwerów VPS)

Informacje o firmie

Domenomania.pl to polska marka świadcząca usługi już od 2004 roku. Głównymi usługami świadczonymi przez tego usługodawcę są sprzedaż domen, hostingów WWW oraz serwerów VPS.

Najciekawszym dostępnym produktem jest według nas hosting E-commerce, który jest specjalnie zoptymalizowany pod sklepy w oparciu o WooCommerce i PrestaShop. Czynnikiem wyróżniającym jest tu częsta automatyczna kopia zapasowa (2, 4 lub 6 razy dziennie w zależności od pakietu) dostępna przez 30 dni wstecz. Taki hosting oferuje także obsługę protokołu HTTP/3 oraz własny Web Application Firewall, który stanowi dodatkową warstwę ochrony przed cyberprzestępcami.

W naszej opinii usługi Domenomanii spodobają się w szczególności mniejszym biznesom, ponieważ normalnie mogą używać gotowych rozwiązań, a w razie potrzeby skorzystać z oferowanych usług administracyjnych, webmasterskich i programistycznych.

Pomoc techniczna

Domenowania realizuje pomoc techniczną na poniższe sposoby:

  • Baza wiedzy
  • E-mail (całodobowo)
  • Telefon (w godzinach roboczych)

Program partnerski

Domenomania.pl oferuje program poleceń zapewniający prowizję za zakup lub przedłużenie usług hostingowych, oraz przedłużenie ważności domeny. Prowizje mogą być wypłacane na konto bankowe, a w przypadku wykorzystania ich na usługi hostingowe ich wartość dodatkowo wzrasta.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.