UnixStorm.org – USDC.pl

UnixStorm.org

UnixStorm.org
usługi hostingowe kody rabatowe
Hosting WWW
Serwery Dedykowane
Serwery VPS Linux
Serwery VPS Windows
7510-4639-1830-3436-7451 – 20% zniżki na serwery w UnixStorm.org i USDC.pl

Informacje o firmie

UnixStorm to jedna ze starszych firm hostingowych. Na polskim rynku istnieje już od 2007 roku i ma coraz więcej zadowolonych klientów. Wszystkie usługi są utrzymywane na mocnych serwerach ukolokowanych w najnowocześniejszym DataCenter w Katowicach. UnixStorm w swojej ofercie posiada serwery WWW, serwery dedykowane (USDC.pl), serwery VPS (USDC.pl), konta reseller oraz domeny. Praktycznie każdy klient korzystający z UnixStorm może ich szczerze polecić. Hosting nie jest skierowany do klientów, którzy są bardzo oszczędni. Ceny w UnixStorm.org nie są najniższe, lecz dostosowane do jakości usług.

Pomoc techniczna

UnixStorm realizuje pomoc poprzez:

  • Tickety (e-mail)
  • Telefon

Pomoc świadczona jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00, a zgłoszenia awaryjne przyjmowane przez 365 dni w roku.

Program partnerski

Po zakupie dowolnej usługi w UnixStorm.pl otrzymujemy dostęp do kodu rabatowego, który jest jednocześnie kodem polecającym. Użytkownicy chętnie z takowych kodów korzystają, gdyż otrzymują dzięki nim 20% zniżki na serwery hostingowe, a osoba polecająca otrzymuje 20% kwoty z faktury użytkownika, która jest umieszczana w wirtualnym portfelu polecającego. Środki z wirtualnego portfela można wykorzystać na opłacenie dowolnych usług w firmie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *