MyDevil.net

Hosting MyDevil.net

MyDevil.net
usługi hostingowe kody rabatowe
Hosting WWW
Konta Shell
NJ7EQQEZPR – 20% rabatu na usługi w MyDevil.net (kod polecającego)
KOD_RABATOWY_INFO – 15% rabatu na usługi w MyDevil.net (kod promocyjny)

Informacje o firmie

MyDevil.net to marka hostingowa, która wcześniej słynęła z bardzo dobrych kont shell. Obecnie są one sprzedawane pod nazwą hostingu, ale zasada pozostała ta sama. MyDevil oferuje konta z dostępem do wielu framework’ów programistycznych takich jak Django, Catalyst, Ruby on Rails. Dają także dostęp do języków takich jak PHP (5.3, 5.4 i 5.5), Python, Perl, Ruby, Java, C, C++, D i wiele innych – wystarczy napisać do supportu, a jeśli będzie to możliwe, to zainstalują dodatkowe pakiety. Warto także dodać, że serwery nie są „podparte” typowym Apache, a wydajnym httpd Nginx, dzięki któremu strony będą wczytywały się szybciej oraz nie będzie potrzeby kupowania większych pakietów, ponieważ zużycie RAM będzie znacznie mniejsze. Dodatkowe zmiany sprawiają, że serwer w pełni wspiera standard .htaccess (mod_rewrite) znany z serwera Apache, dzięki czemu nie będziesz musiał przejmować się musem przepisywania plików konfiguracyjnych. Kontem można zarządzać zarówno przez SSH, jak i przez panel administracyjny (autorski DevilWeb) dostępny przez przeglądarkę.

W 2015 roku firma przeszła wiele zmian – od zmiany wyglądu strony, przez zmianę oferty aż do migracji usług na nowe serwery z szybkimi dyskami SSD oraz bardzo wydajnymi procesorami. Tym samym MyDevil.net stał się jednym z najszybszych hostingów w Polsce i prawdopodobnie najszybszym hostingiem typowo dla stron WWW (shared). Dodatkowe zmiany zapewniają większy komfort w zarządzaniu usługami. Są to m.in. kopie zapasowe stron skrzynki e-mail i repozytoriów dostępne bezpośrednio z domowego katalogu użytkownikac i dostęp do 3 adresów IP dla każdego użytkownika.

Czym różni się Konto WWW w MyDevil od zwykłego shared WWW?

Właściwie to niczym, oprócz dodatkowych możliwości takich jak:

 • zarządzanie kontem przez SSH (umożliwia to np. pobieranie plików z innych serwerów)
 • postawienie serwera Minecraft
 • postawienie serwera TeamSpeak
 • postawienie serwera Jabberd
 • korzystanie z 3 dzielonych adresów IP
 • i wiele więcej!

Dodatkowo jest to lepsze wyjście niż zwykły shared WWW ze względu na Nginx’a, który działa dużo szybciej od Apache2. Tym samym Twoje strony będą się krócej wczytywać i równocześnie zużywać mniej zasobów.

Serwery VPN

MyDevil.net oferował kiedyś usługę serwera VPN razem z kontem hostingowym. Teraz jednak usługi te są rozdzielone i klient może wybrać co jest mu dokładnie potrzebne. Serwery VPN dostępne są w 4 lokalizacjach i łącznie dostępnych jest ich 5: Polska, Polska (testowy), Wielka Brytania, Niemcy, USA. Oferowane serwery VPN mają służyć do omijania blokad restrykcyjnych do np. niektórych serwisów czy treści (jak blokowanie niektórych filmów na YouTube na terenie Niemiec). Firma nie zezwala na pobieranie plików przez sieci P2P i nie oferuje usług anonimowego dostępu do sieci. Nie zostały ustalone limity na transfer danych oraz na prędkość – zależą one jedynie od aktualnego wykorzystania łącza przez innych użytkowników.

Pomoc techniczna

MyDevil.net oferuje pomoc techniczną poprzez:

 • Tickety (e-mail)

Program partnerski

MyDevil.net posiada własny program partnerski. Polecając usługę otrzymujesz 20% z faktury użytkownika, a użytkownik – 20% zniżki. Od każdej następnej faktury opłaconej przez poleconego użytkownika otrzymujesz kolejne 10% z tego, co zapłacił, do wirtualnego portfela. Pieniądze z wirtualnego portfela możesz wykorzystać na opłacenie dowolnej usługi w MyDevil.net.

OCENA DZIAŁANIA SERWERÓW W MYDEVIL.NET
 • Możliwości
 • Niezawodność
 • Pomoc techniczna
 • Jakość/Cena
5

WWW dla wymagających

Hosting w MyDevil.net jest właściwie niepozorny, ale ma ogromną moc. Jeśli ktoś potrzebuje mocnego serwera WWW, to nie warto wybierać drogiego serwera VPS. Tu, w MyDevil, dobre efekty przynosi Nginx. Dla amatora za dużo to nie mówi, ale w wielkim skrócie jest to system utrzymujący stronę internetową, który jest bardzo lekki, oszczędny na zasobach i tym samym szybki. MyDevil jest świetnym wyborem, jeśli potrzebujesz czegoś z porządną mocą, ale z prostą administracją (mają autorski, banalny w obsłudze panel). Do tego dochodzi miła pomoc techniczna – czego chcieć więcej? Aktualnie według naszej redakcji MyDevil to najlepszy wybór!
Kod promocyjny nadaje 15% zniżki w zamówieniu, zaś kod polecającego 20%, dlatego lepiej wybrać ten drugi.

Sending
User Review
4.98 (192 votes)

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

 1. Gabrielle pisze:

  hosting bardzo dobry moze lekko zawyzone ceny ale warto na 100 procent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.